. Олександр Алієв — автор кращого гола 21-го туру

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 21-го туру Епіцентр чемпіонату України». У трійку кращих, цього разу, наші читачі визначили фірмовий дальній удар Алієва, штурм воріт «Оболоні» харків'янами і ефектний рикошет в центральному матчі туру.
На першій сходинці розташувався єдиний і переможний в матчі гол півзахисника «Динамо» Олександра Алієва, забитий у ворота київського «Арсеналу». Не зумівши розкрити оборону «канонірів» за тайм з копійками, Юрій Сьомін прийняв рішення зняти одного із захисників, Бетао, випустивши на поле Алієва. Хід цей себе виправдав — вже через вісім хвилин після виходу на поле Олександр після поперечної передачі Артема Мілевського першим дотиком м'яч прийняв, другим підробив під праву ногу, а третім, метрів з 30-ми, уклав в праву від Боровика «шістку» воріт «Арсеналу ». Гол динамівського півзахисника набрав в опитуванні 236 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол захисника «Металіста» Сергія Пшеничних, забитий на п'ятій доданій хвилині матчу з «Оболонню» і дозволив харків'янам вирвати домашню перемогу над «пивоварами» в самий останній момент. Девіч заробив штрафний метрах в 22-х від воріт суперника, Клейтон Хавер подав, Корнєв недостатньо сильно виніс, а на підборі першим опинився Пшеничних, точним ударом загнав м'яч в ближній кут, під саму штангу. Щоб через кілька секунд заслужено зникнути під купою вдячних партнерів.

І, нарешті, замкнув трійку гол форварда "Дніпра" Матеуса, забитий в центральному матчі туру в ворота «Шахтаря» після швидкої контратаки дніпропетровців. Кравченко, перехопивши м'яч у центрі поля, закинув його на правий фланг Матеус. Той пропустив далі, на Коноплянку, і відразу ж кинувся в штрафну. Кучер залишився один на один з двома гравцями, пішов «зустрічати» Євгенія, а за Матеусом не встиг Срна. Точніше, встиг в останній момент, у підкаті, але тим самим спорудив рикошет, після якого м'яч опустився в дальній кут воріт Андрія Пятова.

51 Каменюка, 25  "Зоря" — "Карпати" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
47 Чайковський, 74 (авт .)  "Чорноморець" — "Іллічівець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
47 Назаренко, 56 (пен.)  "Таврія" — "Металург "1:1 Дивитися відеофрагмент >>
42 Самодін, 89 " Ворскла "-" Кривбас "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
38 Янузі, 80 (пен.)  "Ворскла" — "Кривбас" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
37 Галюза, 80  "Зоря" — "Карпати" 5:0 Дивитися відеофрагмент >>
36 Траоре, 27  "Таврія" — "Металург" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
35 Родич, 61  "Зоря" — "Карпати" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>

Наостанок, звертаємо увагу читачів на опитування «Кращий 29 -го туру Епіцентр чемпіонату України », розміщений у правій колонці сайту. Дивіться, оцінюйте, голосуйте.