. Фернандіньо — автор кращого гола 4-го туру

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 4-го туру Епіцентр чемпіонату України». Слід зазначити, що цього разу інтерес читачів до опитування був дещо нижчим, ніж зазвичай. Можна припустити, що низька активність була обумовлена ​​відсутністю серед «шукачів» по-справжньому ефектних голів.
Так чи інакше, проте в перші ж дні опитування виділився фаворит голосування — гол півзахисника донецького «Шахтаря» Фернандіньо. Забитий м'яч став наслідком індивідуального проходу бразильського хавбека, що стартував після скидки Алекса Тейшейри в районі центрального кола. По дорозі Фернандіньо послідовно пішов від Грицая, Польового, на лінії штрафного — від Симоненка (і залишився за його спиною Шершуна), після чого з-під Хомина пробив у правий від Боровика кут воріт. Гол бразильського півзахисника набрав в опитуванні 237 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол півзахисника криворізького «Кривбасу» Міхеля Бабатунде, також забитий у результаті індивідуального проходу. Нігерієць отримав м'яч біля центральної лінії поля від Дарія Матіч, на прийомі обіграв Сегрея Політило і кинувся до воріт «Чорноморця». В процесі ривка пішов від Сергія Рожка, долетів до полукружья штрафний, звідки, не зближуючись з йшов на перехоплення Євгеном Зубейко, з-під Ковальчука хльостко пробив в праву штангу, від якої м'яч залетів у сітку воріт Дмитра Безотосного.

І, нарешті, замкнув трійку кращих гол форварда київських «канонірів» Йонуц Мазілу, забитий на п'ятій доданій арбітром хвилині і дозволив столичному «Арсеналу» відібрати два очки у чинного чемпіона України. Почав атаку в центрі поля молодий ганієць Куансах, катнув м'яч на лівий фланг Польовому, який пройшов трохи вперед і повз Даріо Срни віддав на хід Кобахідзе. Олександр кинув погляд у центр штрафний, прострілив з-під тезки Кучера на лінію воротарського майданчика, де Мазілу на частку секунди випередив другого центрбека, Ракицького, і, у дотик, замкнув у ближню «дев'ятку».

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
237 Фернандіньо, 11 "Арсенал" — "Шахтар" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
201 Бабатунде, 30 "Кривбас" — "Чорноморець "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
173 Мазілу, 90 +5 " Арсенал "-" Шахтар "1:1 Дивитися відеофрагмент >>
161 Хав'єр, 80 "Волинь" — "Металіст" 0:3 Дивитися відеофрагмент >>
141 Маркоскі, 3 "Карпати "-" Ворскла "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
115 Соса, 45 " Волинь "-" Металіст "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
55 Крістальдо, 66 "Волинь" — "Металіст" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
51 Чеберячко, 49 "Дніпро" — "Іллічівець" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
37 Сачко, 60 "Карпати" — "Ворскла" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
35 Олійник, 60 "Дніпро" — "Іллічівець" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>
30 Чеберячко, 45 "Дніпро" — "Іллічівець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>

Tags: ,