. Лучіан Бурдужан — автор кращого гола 11-го туру

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 11-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, у відрив від переслідувачів одразу ж пішли два фаворита — голи Лучіана Бурдужана і Тайсона, а на третьому рядку настільки ж упевнено окопався точний удар Сергія Назаренко. При цьому, вже за підсумками другого дня опитування вперед остаточно вирвався форвард «Чорноморця», який, у підсумку, і фінішував переможцем.
Почалося все з виносу Петра Ковальчука від своєї штрафної. Виносу, який не зміг перервати в центрі поля Михайло Цакіч, після чого м'яч відскочив до Лучіані Бурдужану. Румунський форвард «Чорноморця», набираючи швидкість, спершу змістився вправо, потім різко пішов у центр, до полукружья штрафний, звідки і торохнув в створ воріт з-під Коротецького. М'яч вдарився у поперечину, у штангу, після чого поїхав у сітку. Гол Лучіана Бурдужана набрав в опитуванні 312 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол нападника «Металіста» Тайсона, забитий у ворота дніпропетровського «Дніпра» після відмінного сольного проходу і передачі Марко Девіча. Що, власне, і було особливо відзначено читачами. Почав гольову атаку Клейтон Хав'єр, підключивши по лівому флангу Романчука. Олександр пройшов по бровці, віддав у центр Девічу, а вже Марко … Форвард збірної України пішов від Коноплянки, проскочив між Шаховим і Джуліано, прибрав Кравченко, «поклав» Лаштувку і, як на блюдечку, видав точну передачу прямо у воротарський на ногу Тайсону. Бразилець не розгубився, підставив ногу і оформив собі в протокол переможний для «Металіста» гол.

І, нарешті, замкнув трійку кращих гол півзахисника сімферопольської «Таврії» Сергія Назаренко у ворота маріупольського «Іллічівця» зі штрафного, призначеного за фол Полянського на Шиндер. За підсумками невеликої наради у м'яча залишилися Назаренко з Любеновіч, Шуст встановив стінку з п'яти гравців, яку, за ініціативою Гігіадзе, доповнив сам Васил в компанії Чайковського, після чого Сергій прицільно підсік на стінкою в дальню «дев'ятку». До слова, саме цей ефектний удар зі штрафного, в результаті, і приніс «Таврії» перемогу в цьому поєдинку і три очки в скарбничку.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
312 Бурдужан, 4 "Зоря" — "Чорноморець" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
266 Тайсон, 87 "Металіст" — "Дніпро "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
201 Назаренко, 45 " Таврія "-" Іллічівець "3:1 Дивитися відеофрагмент >>
109 Калиниченко, 14 "Таврія" — "Іллічівець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
90 Лампі, 12 "Оболонь" — "Арсенал" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
56 К. Ковальчук, 41 "Зоря" — "Чорноморець" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
54 Віценець, 48 "Таврія" — "Іллічівець" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
40 Дитина, 45 +1 "Ворскла" — "Волинь" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
37 Майкон, 43 "Ворскла" — "Волинь" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
24 Маріо Сержіо, 81 "Металург" — "Карпати" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
24 Маріо Сержіо , 90 "Металург" — "Карпати" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
22 Безус, 38 пен. "Ворскла" — "Волинь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
22 Бабатунде, 12 "Олександрія" — "Кривбас" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
19 Салхи, 75 "Олександрія" — "Кривбас" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
18 Мілошевич , 3 "Металург" — "Карпати" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
16 Громов, 77 "Ворскла" — "Волинь" 3:1 Дивитися відеофрагмент >>
16 Гігіадзе, 41 пен. "Таврія" — "Іллічівець" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
12 Федотов, 43 "Таврія" — "Іллічівець" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>

Tags: ,