. Андрій Ярмоленко — автор кращого гола 10-го туру

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 10-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, переможець з першого ж дня голосування вирвався вперед, та так і фінішував на першій сходинці, з невеликим відривом від єдиного переслідувача.
На цьому тижні читачі віддали своє перевагу не красі завершального удару, а ефектною комбінації чотирьох гравців групи атаки київського «Динамо», яку точним ударом у ворота одеського «Чорноморця» довів до логічного завершення Андрій Ярмоленко. Початок гольовий каруселі динамівців поклав Мілош Нінкович, після передачі з глибини підкинув м'яч далі на Ідей. Браун п'ятою повернув на хід прискорилося сербу, той другим дотиком віддав на Мілевського, Артем дотиком п'ятою прибрав Дінця і виклав м'яч під удар Ярмоленка. Який першим торканням «підробив» в сторону від голкіпера «моряків» Паста, а другим — катнув у ворота. Переможний гол «Динамо» набрав в опитуванні 379 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол півзахисника «Дніпра» Євгена Коноплянки, забитий у ворота сімферопольської «Таврії» чудовим ударом зі штрафного призначеного за фол Марковича на Ротань. Спочатку біля Євгена трохи постояв Матеус, потім відійшов, остаточно визначивши для Кахрімана пробиває гравця, однак це Даміру не допомогло — елегантний удар Коноплянки через стінку в ближній кут пішов настільки точно, що голкіпер кримчан навіть не стрибав, лише провівши м'яч поглядом. Після чого знизав плечима і розвів руками — ну як таке брати?

І, нарешті, замкнув трійку кращих єдиний і переможний гол форварда харківського «Металіста» Джонатана Крістальдо в ворота криворізького «Кривбасу». Гольову комбінацію почав Клейтон Хав'єр розрізає передачею у фланг на Хосе Соса. Аргентинець повів за собою до лицьової лінії Бабатунде з Федорчуком, відкинув Романчуку, Олександр на замаху «прибрав» Канкава, витягнув на себе Костишина і виклав м'яч під удар Крістальдо. Удар, невеликий рикошет від Лисицького, і м'яч — в дальньому куті воріт Бойко.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
379 Ярмоленко, 42 "Чорноморець" — "Динамо" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
365 Коноплянка, 72 "Дніпро" — "Таврія "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
216 Крістальдо, 68 " Кривбас "-" Металіст "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
140 Матеус, 62 "Дніпро" — "Таврія" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
110 дентину, 52 "Шахтар" — "Ворскла" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
92 Донець, 17 "Чорноморець" — "Динамо" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
75 Пуканич, 42 "Іллічівець" — "Зоря" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
74 Коротецький, 13 "Іллічівець "-" Зоря "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
73 Чечер, 41 " Волинь "-" Металург "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
70 Аделейе, 31 "Дніпро" — "Таврія" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
69 Казарян, 80 "Волинь" — "Металург" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
65 Алієв, 40 (пен.) "Чорноморець" — "Динамо" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>

Tags: ,