Archive for Май, 2012

. Іван Бобко — автор кращого гола 28-го туру

Воскресенье, Май 20th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 28-го туру Епіцентр чемпіонату України». Першу п'ятірку, цього разу, сформували чотири ефектних далеких удару і один не менш ефектний індивідуальний прохід.
Перші два рядки зайняли чудові удари одного і того ж гравця — молодого хавбека одеського «Чорноморця» Івана Бобко. А кращим з них читачі визнали перший з двох забитих Іваном голів, який опинився в сітці воріт великодосвідченого Олександра Горяїнова вже на 4-й хвилині зустрічі. Після передачі Папи Гуйє на фланг, Сергій Пшеничних невдало обробив м'яч, відкинув його в центр поля, Валяєву не вдалося в підкаті помилку виправити, Балашов віддав Бурдужану, той скинув Бобко, а Іван ка-а-ак дасть у дальню «дев'ятку» метрів з 25-ти! Горяїнов в струнку виструнчився, але перед настільки потужним і точним ударом виявився безсилий. Гол Бобко набрав в опитуванні 488 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

Відмінним вийшов і другий гол Івана, забитий у середині другого тайму. Харків'янам після введення м'яча з-за бокової не вдалося зберегти його у себе, Зубейко обігрався в стінку з Лео де Матос, потім, в останній момент, в боротьбі проштовхнув на Бобко, той двічі підробив собі на хід і знову ка-а-ак шарахне метрів з 27-ми! На цей раз, в ближню «дев'ятку», а Горяїнов навіть відштовхнутися від газону не встиг.

Зазвичай ми обмежуємося трьома кращими, проте голи Ярослава Ракицького, Євгена Коноплянки та Данило Авелара протягом відведеного під голосування часу йшли і фінішували настільки щільною групою, що ми визнали за необхідне відзначити всіх трьох. Благо, що все — як на підбір.
І почнемо ми з гола центрального захисника «Шахтаря», який на 60-й хвилині домашньої зустрічі з «Таврією» вдало підключився до атаки і дозволив своїй команді вийти вперед. Срна розіграв штрафний на правій брівці, катнув Мхитаряну, Генріх — ще далі, Ракицькому, а Ярослав, трохи просунувшись вперед, зважився на удар з метрів з 30-ти. В результаті, потужно пущений в дальній кут м'яч вдарився об штангу і залетів у сітку воріт Даміра Кахрімана.

На четвертому рядку розташувався гол Євгена Коноплянки, забитий після ефектного індивідуального проходу. Почалася гольова атака дніпропетровців з невдалою знижки м'яча Панасом з центру поля — партнери не зуміли в стіночку «відіграти» Коноплянку, Євген пішов від обох, потім від Лупашко, після — від підкату Шендрика, прибрав «на замаху» Сапая, і холоднокровно поклав м'яч під ближню штангу. Професор, як є.

І, нарешті, замкнув п'ятірку кращих гол лівого захисника львівських «Карпат» Данило Авелара, забитий у ворота київського «» Арсеналу »в дебюті поєдинку. Постріл бразильця з дальньої дистанції став закінченням затяжної атаки львів'ян, в процесі якої Погорілий встиг парирувати удар впритул Олександра Гладкого, вигребти рукавичкою ще один удар Ігоря Худоб'яка, але після винесення захисників не зміг впоратися з відмінним по силі і точності ударом Авелара метрів з 25 — ти в ближню «павутину».

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
488 Іван Бобко, 4 "Чорноморець" — "Металіст" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
344 Іван Бобко, 67 "Чорноморець" — "Металіст" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
184 Ярослав Ракицький, 60 "Шахтар" — "Таврія" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
175 Євген Коноплянка, 67 "Дніпро" — "Оболонь" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
171 Данило Авелар, 8 "Арсенал" — "Карпати" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
96 Олександр Гладкий, 51 "Арсенал" — "Карпати" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
72 Джонатан Крістальдо, 27 "Чорноморець" — "Металіст" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
61 Едмар, 80 "Чорноморець" — "Металіст" 3:3 Дивитися відеофрагмент >>
55 Андрій Шевченко, 45 +3 "Волинь" — "Динамо" 0 : 1 Дивитися відеофрагмент >>
46 Балашов, 73 (пен.) "Чорноморець" — "Металіст" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
44 Коноплянка, 79 (пен.) "Дніпро" — "Оболонь" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
32 Клейтон Хав'єр, 26 "Чорноморець" — "Металіст" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
29 Євген Селезньов, 17 "Шахтар" — "Таврія" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
28 Максим Шацьких, 54 "Арсенал" — "Карпати" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
25 Євген Селезньов, 69 "Шахтар" — "Таврія" 3:1 Дивитися відеофрагмент >>
23 Арменд Даллку, 50 "Ворскла" — "Зоря" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
19 Денис Кожанов, 20 "Іллічівець" — "Олександрія" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
14 Джаба Ліпартія, 8 "Ворскла" — "Зоря" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
13 Дарія Матіч, 73 "Кривбас "-" Металург "1:1 Дивитися відеофрагмент >>
13 Антон Шиндер, 47 " Шахтар "-" Таврія "1:1 Дивитися відеофрагмент> >
12 Андрій Гурський, 90 +3 "Дніпро" — "Оболонь" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
12 Кирило Петров, 82 (авт.) "Кривбас" — "Металург" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
10 Борис Баранець, 55 "Дніпро" — "Оболонь "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
10 Димитров, 53 (пен.) " Кривбас "-" Металург "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
10 Євген Селін, 73 (пен.) "Ворскла" — "Зоря" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
9 Олександр Кобахідзе , 82 "Арсенал" — "Карпати" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
8 Руслан Фомін, 38 "Іллічівець" — "Олександрія" 2: 0 Дивитися відеофрагмент >>
7 Джаба Ліпартія, 55 (пен.) "Ворскла" — "Зоря" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
6 Максим Шацьких, 57 (пен.) "Арсенал" — "Карпати" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>

Наостанок, звертаємо увагу читачів на опитування «Кращий 29-го туру Епіцентр чемпіонату України », розміщений у правій колонці сайту. Дивіться, оцінюйте, голосуйте.. Павло Ксьонз — автор кращого гола 20-го туру

Суббота, Май 19th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 20-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, читачі своїми голосами відзначили два ефектних удару і видовищну багатоходову комбінацію, а перший рядок, з солідним відривом від найближчого переслідувача, зайняв гол хавбека «Олександрії» Павла Ксьонза в ворота харківського «Металіста». Точна довга діагональ зі своєї половини поля знайшла на лівому фланзі атаки «Олександрії» Тауфіка Салхі, тунісець змістився трохи назад і подав під Вільягри в штрафну, де сольний номер виконав Павло Ксьонз. Першим дотиком, прям під носом у Папи Гуйє зачепився за летів на рівні пояса м'яч, другим — прибрав з ноги виготовити виносити сенегальця, третім — підробив під себе і подалі від опікуна, щоб четвертим м'яко і точно пробити у дальній верхній кут по ефектною йде від рукавичок Горяїнова дузі. Гол Ксьонза набрав в опитуванні 377 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався ще один гол з поєдинку «Олександрії» і «Металіста», але вже в ворота Юрія Паньківа. Харків'яни, як це часто буває, в черговий раз порадували своїх шанувальників відмінною комбінацією, початок якій поклав Хав'єр, підхопивши м'яч після «свічки» від одного з суперників. Клейтон підключив Вільягру, той повернув в центр Тайсону і прискорився по бровці, Тайсон віддав Девічу, Марко, в дотик, Вільягрі, той невдало прийняв, але тут же прикрив корпусом і скинув «під подачу» змістилася у фланг Хав'єру. Капітан слобожан м'яко і точно підсік на лінію воротарського майданчика, де Марко Девіч, знову-таки, у дотик, зрізав м'яч в дальній кут, випередивши Чередниченко і не залишивши шансів зреагувати Паньківу.

І, нарешті, замкнув трійку кращих єдиний і переможний гол півзахисника маріупольського «Іллічівця» Ігоря Тищенка в ворота луцької «Волині». Після серії безадресних відскоків в околицях штрафний азовців, виносу до центральної лінії і невдалої спроби лучан повернути гру до володінь Богдана Шуста, Віценець запустив по лівому флангу Тищенко. За порожній брівці Ігор спокійно помчав до воріт «Волині» і з кута штрафний, по минаючої від Романенко траєкторії, здорово закинув м'яч у дальню «шістку».

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
377 Ксьонз, 25 "Алекcандрія" — "Металіст" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
238 Девіч, 66 "Алекcандрія" — "Металіст "1:2 Дивитися відеофрагмент >>
192 Тищенко, 40 " Волинь "-" Іллічівець "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
182 Адріано, 90 +2 "Кривбас" — "Шахтар" 0:4 Дивитися відеофрагмент >>
181 Девіч, 87 "Алекcандрія "-" Металіст "1:3 Дивитися відеофрагмент >>
102 Коста, 10 " Кривбас "-" Шахтар "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
101 Ідей, 88 "Карпати" — "Динамо" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
96 Хав'єр, 22 "Алекcандрія" — "Металіст" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
53 Мхітарян, 60 "Кривбас" — "Шахтар" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
47 Калиниченко, 35 "Оболонь" — "Таврія" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
43 Шиндер, 19 "Оболонь" — "Таврія" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
33 Шиндер, 37 "Оболонь" — "Таврія" 1:3 Дивитися відеофрагмент >>
32 Калинич, 22 (пен.) "Дніпро" — "Чорноморець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
32 Едуардо, 84 "Кривбас" — "Шахтар" 0:3 Дивитися відеофрагмент >>
27 А. Мандзюк, 18 "Оболонь" — "Таврія "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
25 Гоменюк, 39 " Арсенал "-" Ворскла "2:0 Дивитися відеофрагмент >>
22 Пізеллі, 16 "Металург" — "Зоря" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
21 Димитров, 68 "Металург" — "Зоря" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>
18 Траоре, 28 "Металург" — "Зоря" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
14 Матвєєв, 5 (авт.) "Арсенал" — "Ворскла" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>

. Тайсон — автор кращого гола 19-го туру

Пятница, Май 18th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 19-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, читачі виділили фірмовий бразильський дриблінг, майстерний хорватський постріл з літа і ефектний український удар головою, побалувати себе і колег приємним різноманітністю.
З першого ж дня опитування вперед вирвався тандем лідерів, очолюваний голом форварда «Металіста» Тайсона, який до самого кінця голосванія так і не пропустив вперед «донецького конкурента», фінішувавши в підсумку на першому рядку. Гольова комбінація взяла свій початок на лівому фланзі оборони харків'ян, після серії передач м'яч потрапив до Горяїнову, який виносом зі штрафної знайшов у центральній лінії поля Обрадовича. Мілан не тільки примудрився прийняти і обробити високо летить м'яч, але і прокинути собі на хід у боротьбі з двома підоспілі лучанами. Діставшись до штрафної суперника, сербський захисник скинув Тайсону, після чого бразильський чарівник видав соло. Уклавши на газон одного захисника і проскочивши між двома іншими, 77-й номер господарів розстріляв Всеволода Романенко, встановивши остаточний рахунок у матчі і знявши всі питання про переможця. Гол Тайсона набрав в опитуванні 353 бали за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол капітана «Шахтаря» Даріо Срни в ворота київського «Арсеналу». Після того, як Генріх Мхітарян заробив кутовий, до прапорця вирушили Вілліан з Костою, перший точно закинув м'яч на лінію штрафної (що само по собі стало несподіванкою для «канонірів»), де набіг Срна, здорово піймавши м'яч на підйом бутси, гарматним ударом розстріляв ближній кут воріт Сергія Погорілого, поклавши початок розгрому гостей.

І, нарешті, замкнув трійку кращих гол ще одного капітана — півзахисника дніпропетровського «Дніпра» Руслана Ротаня, забитий у ворота маріупольського «Іллічівця». Почалося все з того, що Богдан Бутко наступив на «Ахілл» Коноплянці, заробив для своєї команди штрафний, а для себе — картку. До м'яча пішов Сергій Кравченко, м'яко закинув на ближній кут воротарського майданчика, де набіг Ротань «кивнув» головою собі за спину, по високій дузі підрізавши в дальній верхній кут і залишивши не при справах Богдана Шуста.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
353 Тайсон, 90 +3 "Металіст" — "Волинь" 3:1 Дивитися відеофрагмент >>
330 Срна, 13 "Шахтар" — "Арсенал" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
177 Ротань, 57 "Іллічівець" — "Дніпро" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
133 Соса, 82 "Металіст" — "Волинь" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
100 Фініньо, 84 "Металіст "-" Волинь "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
63 Безус, 37 " Ворскла "-" Карпати "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
57 Коста, 30 "Шахтар" — "Арсенал" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
48 Вукоєвич, 89 "Динамо" — "Металург" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
44 Калинич, 74 "Іллічівець" — "Дніпро" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
41 Батіста, 56 "Ворскла" — "Карпати" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
39 Мхітарян, 57 "Шахтар" — "Арсенал" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>
33 Цигирлаш, 90 "Чорноморець" — "Кривбас" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
31 Г. Баранець, 57 "Зоря" — "Оболонь" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
26 Г . Баранець, 65 "Зоря" — "Оболонь" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
25 Калиниченко, 79 "Таврія" — "Олександрія" 4 : 1 Дивитися відеофрагмент >>
24 Павлов, 8 "Металіст" — "Волинь" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
19 Самодін, 22 "Чорноморець" — "Кривбас" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
19 Самодін, 63 "Чорноморець" — "Кривбас "0:2 Дивитися відеофрагмент >>
18 Шиндер, 76 " Таврія "-" Олександрія "3:1 Дивитися відеофрагмент >>
18 Кожанов, 28 "Іллічівець" — "Дніпро" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
17 Фомін, 8 "Іллічівець" — "Дніпро" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
11 Довгий, 11 "Таврія" — "Олександрія" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
9 Едуардо, 76 "Шахтар" — "Арсенал" 5:0 Дивитися відеофрагмент >>
9 Ярошенко, 86 (пен.) "Іллічівець" — "Дніпро" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
7 Хомченовський, 16 "Зоря" — "Оболонь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
7 Гігіадзе, 30 (пен.) "Таврія" — "Олександрія" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
6 Матюхін, 26 (авт.) "Таврія" — "Олександрія" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
4 Богданов, 69 (авт.) "Шахтар" — "Арсенал" 4:0 Дивитися відеофрагмент >>

Наостанок, звертаємо увагу читачів на опитування «Кращий 20-го туру Епіцентр чемпіонату України», розміщений у правій колонці сайту. Дивіться, оцінюйте, голосуйте.. Генріх Мхітарян — автор кращого гола 18-го туру

Четверг, Май 17th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 18-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, з лідером голосування читачі визначилися досить швидко, з першого ж дня опитування визначивши на першу сходинку гол півзахисника донецького «Шахтаря» Генріха Мхітаряна в ворота львівських «Карпат». Шевчук прийняв передачу Вілліана на правому фланзі, скинув назад Ракицькому, Ярослав практично від центральної лінії поля закинув м'яч у штрафну галичан, де Коста в боротьбі з Мілошевичем трохи підкоригував траєкторію польоту і скинув на хід Мхитаряну. Генріх же здорово зловив м'яч на підйом бутси і ефектно пробив у дальню дев'ятку воріт Тлумака. Гол вірменського хавбека набрав в опитуванні 393 бали за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався єдиний і переможний гол півзахисника «Олександрії» Давида Таргамадзе в ворота луганської «Зорі». Початок атаці поклали Назаренко з Запорожаном, які відібрали м'яч на лінії своєї штрафної у Джаби Ліпартіі. Андрій підключив Ксьонза, Павло вирізав діагональ в передню лінію на Кабанова, той — скинув підоспілому Запорожана, а почав комбінацію Андрій завершив її гольовою передачею поперек поля на Таргамадзе. Давид прийняв, змістився в центр, прокинув повз Каменюки і чудово пробив під поперечину воріт великодосвідченого Ігоря Шухховцева.

І, нарешті, замкнув трійку кращих гол форварда донецького «Металурга» Драман Траоре, забитий у ворота полтавської «Ворскли» в «матчі відкритих дверей» на третій доданій хвилині зустрічі. Цей м'яч став шостим, влетів у ворота Сергія Долганського, а забитий був після довгої передачі Голайдо в передню лінію і ефектного проброса Траоре п'ятою через Євгена Ткачука, подальшого ривка Драман і точного удару малійцями точнісінько у дальній кут.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
393 Мхітарян, 75 "Карпати" — "Шахтар" 0:5 Дивитися відеофрагмент >>
370 Таргамадзе, 17 "Олександрія" — "Зоря "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
258 Траоре, 90 +3 " Металург "-" Ворскла "6:3 Дивитися відеофрагмент >>
235 Едмар, 90 +2 "Металіст" — "Таврія" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
112 Ярмоленко, 19 "Оболонь" — "Динамо" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
111 Селезньов, 67 "Карпати" — "Шахтар" 0:4 Дивитися відеофрагмент >>
104 Калинич, 32 "Волинь" — "Дніпро" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
95 Безус, 26 "Металург" — "Ворскла" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
94 Морозюк, 28 "Металург" — "Ворскла" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
94 Калинич, 38 "Волинь" — "Дніпро" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
92 Девіч, 15 (пен.) "Металіст" — "Таврія" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
90 Селезньов, 65 "Карпати" — "Шахтар" 0 : 3 Дивитися відеофрагмент >>
73 Лопес, 47 "Волинь" — "Дніпро" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
72 Бартулович, 64 "Кривбас" — "Іллічівець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
66 Траоре, 56 "Металург" — "Ворскла "4:2 Дивитися відеофрагмент >>
62 Пізеллі, 10 " Металург "-" Ворскла "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
59 Еслінек, 74 "Кривбас" — "Іллічівець" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
58 Оберемко, 74 "Металург" — "Ворскла" 5:3 Дивитися відеофрагмент >>
50 Пізеллі, 64 "Металург" — "Ворскла" 5:2 Дивитися відеофрагмент >>
31 Балашов, 3 (пен.) "Арсенал" — "Чорноморець" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
11 Янузі, 45 (пен .) "Металург" — "Ворскла" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
10 Фернандіньо, 58 (пен.) "Карпати" — "Шахтар "0:2 Дивитися відеофрагмент >>
5 Воловик, 40 (пен.) " Металург "-" Ворскла "3:1 Дивитися відеофрагмент >>
5 Коста, 23 (пен.) "Карпати" — "Шахтар" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>

. Андрій Шевченко — автор кращого гола 27-го туру

Среда, Май 16th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 27-го туру Епіцентр чемпіонату України». У трійку кращих, цього разу, наші читачі визначили видовищну комбінацію, відмінний удар зі штрафного і ефектне завершення атаки.
На першій сходинці розташувався гол форварда «Динамо» Андрія Шевченка, забитий у ворота полтавської «Ворскли». Початок гольовий комбінації поклав Мілош Нінкович, перехопивши неточну передачу Кривошеєнко в центрі поля, пройшов метрів 30, підключив Мілевського і змістився в район полукружья штрафний. Отримавши м'яч назад, спробував прокинути вперед Шевченко, не досяг успіху, проте другим дотиком, після рикошету, спрацював куди краще, спорудивши відмінний закид у штрафну на Мілевського. Артем, не опускаючи м'яч на землю, м'яко віддав ліворуч, під удар Шевченка, а вже той не схибив, засмутивши Долганського. Гол Андрія набрав в опитуванні 449 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол захисника «Шахтаря» Даріо Срни, забитий ударом зі штрафного після фолу Григорія Ярмаша на Євгена Селезньова. Капітан «гірників» акуратно встановив м'яч, розбігся й чудово перекинув стінку, пробивши в ближню «дев'ятку» і не залишивши шансів Дмитру Козаченко.

І, нарешті, замкнув трійку гол півзахисника дніпропетровського «Дніпра» Євгена Коноплянки, забитий у ворота «Олександрії» в результаті «віялової контратаки». Євген, отримавши м'яч на своїй половині поля, обіграв Сидоренко, змістився в центр і підключив по правому флангу Олійника, щоб піти в центр штрафної і відгукнутися на передачу Дениса, ефектно відправивши м'яч у сітку п'ятою. Попіжоніл, звичайно, злегка, але рахунок цілком дозволяв. Тим більше, що в організації двох з трьох голів, забитих до цього моменту, Євген взяв безпосередню участь. І раз так — «хто воював, має право у тихої річки відпочити».

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
449 Андрій Шевченко, 63 "Динамо" — "Ворскла" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>
379 Даріо Срна, 77 "Зоря" — "Шахтар" 1:5 Дивитися відеофрагмент >>
331 Євген Коноплянка, 90 +1 "Олександрія" — "Дніпро" 1:4 Дивитися відеофрагмент> >
247 Сергій Силюк, 72 "Зоря" — "Шахтар" 1:3 Дивитися відеофрагмент >>
208 Алекс Тейшейра, 16 "Зоря" — "Шахтар" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
179 Олександр Гладкий, 72 "Карпати" — "Волинь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
124 Карлос Корреа, 49 "Динамо" — "Ворскла" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
113 Генріх Мхітарян, 74 "Зоря" — "Шахтар" 1:4 Дивитися відеофрагмент >>
91 Євген Коноплянка, 55 пен. "Олександрія" — "Дніпро" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
90 Артем Мілевський, 45 +2 "Динамо" — "Ворскла" 1: 0 Дивитися відеофрагмент >>
85 Денис Олійник, 90 "Олександрія" — "Дніпро" 1:3 Дивитися відеофрагмент >>
73 Іван Стрініч, 72 "Олександрія" — "Дніпро" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
72 Дерек Боатенг, 90 +2 "Олександрія "-" Дніпро "1:5 Дивитися відеофрагмент >>
71 Антон Шиндер, 62 " Таврія "-" Чорноморець "1:0 Дивитися відеофрагмент> >
62 Віктор генева, 23 "Олександрія" — "Дніпро" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
55 Генріх Мхітарян, 8 "Зоря" — "Шахтар" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
50 Антон Шиндер, 65 "Таврія" — "Чорноморець" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
30 Луїс Адріано, 31 пен. "Зоря" — "Шахтар" 0:3 Дивитися відеофрагмент >>
22 Соарес, 32 "Металург" (Д) — "Арсенал" 1: 0 Дивитися відеофрагмент >>
17 Старгородський, 41 пен. "Металург" (Д) — "Арсенал" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>

. Олександр Алієв — автор кращого гола 21-го туру

Среда, Май 16th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 21-го туру Епіцентр чемпіонату України». У трійку кращих, цього разу, наші читачі визначили фірмовий дальній удар Алієва, штурм воріт «Оболоні» харків'янами і ефектний рикошет в центральному матчі туру.
На першій сходинці розташувався єдиний і переможний в матчі гол півзахисника «Динамо» Олександра Алієва, забитий у ворота київського «Арсеналу». Не зумівши розкрити оборону «канонірів» за тайм з копійками, Юрій Сьомін прийняв рішення зняти одного із захисників, Бетао, випустивши на поле Алієва. Хід цей себе виправдав — вже через вісім хвилин після виходу на поле Олександр після поперечної передачі Артема Мілевського першим дотиком м'яч прийняв, другим підробив під праву ногу, а третім, метрів з 30-ми, уклав в праву від Боровика «шістку» воріт «Арсеналу ». Гол динамівського півзахисника набрав в опитуванні 236 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол захисника «Металіста» Сергія Пшеничних, забитий на п'ятій доданій хвилині матчу з «Оболонню» і дозволив харків'янам вирвати домашню перемогу над «пивоварами» в самий останній момент. Девіч заробив штрафний метрах в 22-х від воріт суперника, Клейтон Хавер подав, Корнєв недостатньо сильно виніс, а на підборі першим опинився Пшеничних, точним ударом загнав м'яч в ближній кут, під саму штангу. Щоб через кілька секунд заслужено зникнути під купою вдячних партнерів.

І, нарешті, замкнув трійку гол форварда "Дніпра" Матеуса, забитий в центральному матчі туру в ворота «Шахтаря» після швидкої контратаки дніпропетровців. Кравченко, перехопивши м'яч у центрі поля, закинув його на правий фланг Матеус. Той пропустив далі, на Коноплянку, і відразу ж кинувся в штрафну. Кучер залишився один на один з двома гравцями, пішов «зустрічати» Євгенія, а за Матеусом не встиг Срна. Точніше, встиг в останній момент, у підкаті, але тим самим спорудив рикошет, після якого м'яч опустився в дальній кут воріт Андрія Пятова.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
236 Алієв, 29  "Динамо" — "Арсенал" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
221 Пшеничних, 90 +5  "Металіст" — "Оболонь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
202 Матеус, 29  "Шахтар" — "Дніпро" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
181 Дитина, 50  "Ворскла" — "Кривбас" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
173 Каменюка, 65  "Зоря "-" Карпати "4:0 Дивитися відеофрагмент >>
128 Каменюка, 54  " Зоря "-" Карпати "2:0 Дивитися відеофрагмент >>
125 Гладкий, 88  "Зоря" — "Карпати" 5:1 Дивитися відеофрагмент >>
59 Павлов, 90  "Олександрія" — "Волинь" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
52 Мхітарян, 40  "Шахтар" — "Дніпро" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
51 Каменюка, 25  "Зоря" — "Карпати" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
47 Чайковський, 74 (авт .)  "Чорноморець" — "Іллічівець" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
47 Назаренко, 56 (пен.)  "Таврія" — "Металург "1:1 Дивитися відеофрагмент >>
42 Самодін, 89 " Ворскла "-" Кривбас "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
38 Янузі, 80 (пен.)  "Ворскла" — "Кривбас" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
37 Галюза, 80  "Зоря" — "Карпати" 5:0 Дивитися відеофрагмент >>
36 Траоре, 27  "Таврія" — "Металург" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
35 Родич, 61  "Зоря" — "Карпати" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>

Наостанок, звертаємо увагу читачів на опитування «Кращий 29 -го туру Епіцентр чемпіонату України », розміщений у правій колонці сайту. Дивіться, оцінюйте, голосуйте.. Василь Прийма — автор кращого гола 20-го чемпіонату України

Вторник, Май 15th, 2012

Ось і підійшов до кінця 11-тимісячної марафон по визначенню кращих голів ювілейного 20-го чемпіонату України. Після тридцяти опитувань за підсумками кожного з турів, після двох «півфінальних» опитувань за підсумками першого і другого кіл, в результаті «фінального» опитування серед 14-ти кращих голів чемпіонату визначено кращий гол 20-го чемпіонату України за версією читачів .
Втім, все по порядку. Почнемо з того, що нагадаємо читачам імена авторів усіх голів-переможців, з 1-го і по 30-й тур:

Тур Автор Команда В чиї ворота Відео
1-й тур Андрій Шевченко "Динамо" "Оболонь" Дивитися відеофрагмент >>
2-й тур Володимир Гоменюк "Дніпро" "Волинь" Дивитися відеофрагмент >>
3-й тур Євген Коноплянка "Дніпро" " Іллічівець " Дивитися відеофрагмент >>
4-й тур Сергій Симоненко " Арсенал " " Шахтар " Дивитися відеофрагмент >>
5-й тур Руслан Ротань "Дніпро" "Таврія" Дивитися відеофрагмент >>
6-й тур Євген Пічкур "Волинь" "Арсенал" Дивитися відеофрагмент >>
7-й тур Михайло Кополовець "Карпати" "Севастополь" Дивитися відеофрагмент >>
8-й тур Микита Каменюка "Зоря" "Таврія" Дивитися відеофрагмент >>
9-й тур Сергій Валяєв "Металіст" "Зоря" Дивитися відеофрагмент >>
10-й тур Василь Прийма "Металург" (Д) "Металург" (З) Дивитися відеофрагмент >>
11-й тур Тайсон "Металіст" "Шахтар" Дивитися відеофрагмент >>
12-й тур Андрій Варанков "Кривбас" "Севастополь" Дивитися відеофрагмент >>
13-й тур Тарас Лазарович "Зоря" "Дніпро" Дивитися відеофрагмент >>
14-й тур Самсон Годвін "Карпати" "Металург" (Д) Дивитися відеофрагмент >>
15-й тур Євген Боровик "Кривбас" "Арсенал" Дивитися відеофрагмент >>
16-й тур Едуардо "Шахтар" "Кривбас" Дивитися відеофрагмент >>
17-й тур Фініньо "Металіст" "Севастополь" Дивитися відеофрагмент >>
18-й тур Павло Кутас "Оболонь" "Ворскла" Дивитися відеофрагмент >>
19-й тур Денис Олійник "Металіст" "Металург" (Д) Дивитися відеофрагмент >>
20 -й тур Іван Стрініч "Дніпро" "Таврія" Дивитися відеофрагмент >>
21-й тур Клейтон Хав'єр " Металіст " " Дніпро " Дивитися відеофрагмент >>
22-й тур Олександр Жабокрицький " Севастополь " " Карпати " Дивитися відеофрагмент >>
23-й тур Олег Шелаєв "Металіст" "Металург" (З) Дивитися відеофрагмент >>
24-й тур Бесарт Ібраїмі "Севастополь" "Волинь" Дивитися відеофрагмент >>
25-й тур Євген Пісоцький "Металург" ( З) "Металург" (Д) Дивитися відеофрагмент >>
26-й тур Рікардо Фернандеш "Металург" (Д) "Зоря " Дивитися відеофрагмент >>
27-й тур Андрій Шевченко " Динамо " " Шахтар " Дивитися відеофрагмент >>
28 -й тур Бесарт Ібраїмі "Севастополь" "Оболонь" Дивитися відеофрагмент >>
29-й тур Марко Девіч " Металіст " " Іллічівець " Дивитися відеофрагмент >>
30-й тур Джонатан Крістальдо " Металіст " " Оболонь " Дивитися відеофрагмент >>

Як бачимо, вісім разів кращими в турі ставали голи харківського «Металіста»; чотири рази — дніпропетровського «Дніпра», три рази — «Севастополя»; по два — київського «Динамо», львівських «Карпат», луганської «Зорі», криворізького «Кривбасу» та донецького «Металурга», по одному — донецького «Шахтаря», луцької «Волині», запорізького «Металурга», київських «Арсеналу» і «Оболоні». Як бачимо, читачами була «охоплена» майже вся «географія» елітного дивізіону, за винятком Полтави, Сімферополя та Маріуполя. Що стосується самих «невдачливих» команд, чиї голкіпери найчастіше діставали м'яч зі своїх воріт після кращих голів туру, тут першість за «Шахтарем», «Таврією», «Оболонню», «Севастополем» і донецьким «Металургом».
Що до «особистого заліку», на відміну від попереднього сезону, в якому відразу чотири кращі голи туру на свій рахунок записав один футболіст, донеччанин Дуглас Коста, за підсумками опитувань 20-го чемпіонату лише два футболісти відзначилися більш ніж однією перемогою в опитуваннях — це динамівець Андрій Шевченко (1-й і 27-й тури) і севастополець Бесарт Ібраїмі (24-й і 28-й тури).
***
Після визначення кращих голів кожного туру читачам були запропоновані два «півфінальних» опитування по першому і другому колам чемпіонату, в результаті чого визначено чотирнадцять кращих голів, що вийшли в «фінал». Ними стали найкращі голи 2-го (Володимир Гоменюк), 6-го (Євген Пічкур), 8-го (Микита Каменюка), 9-го (Сергій Валяєв), 10-го (Василь Прийма), 11-го (Тайсон) , 14-го (Самсон Годвін), 16-го (Едуардо), 19-го (Денис Олійник), 20-го (Іван Стрініч), 21-го (Клейтон Хав'єр), 22-го (Олександр Жабокрицький), 27 — го (Андрій Шевченко) і 29-го (Марко Девіч) турів. В результаті підсумкового «фінального» опитування (за традиційною схемою «3-2-1 балів за 1-е, 2-е, 3-е місця відповідно»), який був розміщений на сайті протягом двох тижнів, що дозволило проголосувати всім бажаючим , з солідним (як для «фіналу», де кожен гол — маленький шедевр) відривом відсвяткував перемогу кращий гол 10-го туру у виконанні півзахисника донецького «Металурга» Василя Прийми. Отже, просимо любити і жалувати:

Кращий гол 20-го чемпіонату України сезону 2010/11
за версією читачів

10-й тур, автор — півзахисник донецького «Металурга» Василь Прийма
Втім, відзначивши кращий гол 20-го чемпіонату, було б абсолютно неправильно не згадати ще про чотири чудових голи, які зайняли в опитуванні місця з другого по п'яте, сформувавши разом з переможцем п'ятірку кращих голів чемпіонату.

2-е місце

21-й тур, автор — півзахисник «Металіста» Клейтон Хав'єр

3-е місце

9-й тур, автор — півзахисник «Металіста» Сергій Валяєв

4-е місце

27-й тур, автор — нападник «Динамо» Андрій Шевченко

5-е місце

22-й тур, автор — півзахисник «Севастополя» Олександр Жабокрицький

І, наостанок, пропонуємо Вашій увазі повні підсумки «фінального» опитування:

Бали Тур, автор В чиї ворота Відео
773 10-й тур. Василь Прийма в ворота "Металурга" (З) Дивитися відеофрагмент >>
737 21-й тур. Клейтон Хав'єр в ворота "Дніпра" Дивитися відеофрагмент >>
683 9-й тур. Сергій Валяєв в ворота "Зорі" Дивитися відеофрагмент >>
680 27-й тур. Андрій Шевченко в ворота "Шахтаря" Дивитися відеофрагмент >>
580 22-й тур. Олександр Жабокрицький в ворота "Карпат" Дивитися відеофрагмент >>
381 29-й тур. Марко Девіч в ворота "Іллічівця" Дивитися відеофрагмент >>
343 20-й тур. Іван Стрініч в ворота "Таврії" Дивитися відеофрагмент >>
311 16-й тур. Едуардо в ворота "Кривбасу" Дивитися відеофрагмент >>
280 11-й тур. Тайсон в ворота "Шахтаря" Дивитися відеофрагмент >>
271 8-й тур. Микита Каменюка в ворота "Таврії" Дивитися відеофрагмент >>
260 14-й тур. Самсон Годвін в ворота "Металурга" (Д) Дивитися відеофрагмент >>
251 19-й тур. Денис Олійник в ворота "Металурга" (Д) Дивитися відеофрагмент >>
243 2-й тур. Володимир Гоменюк в ворота "Волині" Дивитися відеофрагмент >>
231 6-й тур. Євген Пічкур в ворота "Арсеналу" Дивитися відеофрагмент >>

. Максим Калініченко — автор кращого гола 24-го туру

Понедельник, Май 14th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 24-го туру Епіцентр чемпіонату України». Цього разу, в числі трьох лідерів читачі відзначили два майстерень удару з середньої дистанції і флангову комбінацію з ефектним завершальним ударом з літа, при чому два м'ячі з трьох були забиті в одному матчі.
На першій сходинці з першого ж дня опитування впевнено прописався гол півзахисника «Таврії» Максима Калиниченка, забитий у ворота криворізького «Кривбасу». Гольову комбінацію почав Кубик занедбаністю в передню лінію на Платона. Руслан покотили вздовж лінії штрафної на Назаренко, Сергій в дотик прокинув Калиниченко, а вже Максим виявив завидну розторопність, встигнувши угвинтитися між Сердюком та Льопою, першим торканням прокинувши м'яч собі на хід, а другим чудово закрутити в дальню «дев'ятку», поза досяжністю рукавичок Дениса Бойко. Гол Калиниченко набрав в опитуванні 432 бали за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол форварда львівських «Карпат» Лукаса, забитий у ворота «Олександрії». Іспанець в цьому епізоді все зробив сам — відібрав м'яч у Сидоренко, змістився в центр і відмінним обвідним ударом повз генева крутнув в дальню «дев'ятку». Паньків до м'яча дотягнувся, але парирувати так і не зміг.

І, нарешті, замкнув трійку ще один гол, забитий у львівському поєдинку. Коли секундомір відраховував останні секунди основного часу матчу, Гітченко підключив по флангу Старенького, той подав у центр штрафної, де набіг Олексій Довгий здорово зловив м'яч на бутсу і ударом з літа в ближню «шестірку» не залишив шансів Андрію Тлумаку.

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
432 Калиниченко, 88 "Кривбас" — "Таврія" 0:3 Дивитися відеофрагмент >>
390 Лукас, 68 "Карпати" — "Олександрія "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
322 Довгий, 90 " Карпати "-" Олександрія "1:1 Дивитися відеофрагмент >>
222 Леонардо, 8 "Чорноморець" — "Ворскла" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
146 Бакай, 76 "Чорноморець" — "Ворскла" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
122 Бланко, 73 "Арсенал" — "Металіст" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
89 Ротань, 45 "Дніпро" — "Зоря" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
71 Ідей, 38 "Іллічівець "-" Динамо "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
71 Любічіч, 86 " Кривбас "-" Таврія "0:2 Дивитися відеофрагмент >>
56 Хав'єр, 77 (пен.) "Арсенал" — "Металіст" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
56 Олійник, 90 +5 "Дніпро" — "Зоря" 3:1 Дивитися відеофрагмент >>
56 Фещук, 19 "Кривбас" — "Таврія" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
48 Селін, 50 "Чорноморець" — "Ворскла" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
39 Адріано, 26 "Волинь" — "Шахтар" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
36 Ковпак, 34 "Арсенал" — "Металіст" 1 : 0 Дивитися відеофрагмент >>
29 Пилипчук, 39 "Волинь" — "Шахтар" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
27 Флореску, 86 "Арсенал" — "Металіст" 4:2 Дивитися відеофрагмент >>
26 Ковпак, 49 "Арсенал" — "Металіст "2:0 Дивитися відеофрагмент >>
26 Галюза, 83 " Дніпро "-" Зоря "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
26 Соарес, 56 "Металург" — "Оболонь" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
24 Кобахідзе, 84 "Арсенал" — "Металіст" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
22 Гнатович, 71 (аг) "Дніпро" — "Зоря" 2:0 Дивитися відеофрагмент> >
18 Корнєв, 25 (аг) "Металург" — "Оболонь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
16 Адріано, 88 (пен.) "Волинь" — "Шахтар" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>

. Джонатан Крістальдо — автор кращого гола 30-го туру

Воскресенье, Май 13th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 30-го туру Епіцентр чемпіонату України», переможцем якого став точний удар харків'янина Джонатана Крістальдо в ворота київської «Оболоні». Гол став результатом затяжний і ефектною комбінації «Металіста» за участю п'ятьох гравців гостей. Точкою відліку візьмемо діагональ Олійника з лівого флангу на правий, де м'яч прийняв Крістальдо, розвернувся, скинув Валяєву, той обігрався з Девічем (відігравши цим маневром двох гравців «Оболоні») і підсік на хід Олійнику. Денис ударом в упор не зміг переграти Рибку, відскік пішов на голову Хав'єру, Клейтон «кивнув» Крістальдо, а той, бічними ножицями, відправив м'яч у сітку. Покрутили «пивоварам» хребці, нічого не скажеш. Гол Крістальдо набрав в опитуванні 453 бали за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол півзахисника «Карпат» Дениса Кожанова, забитий після відмінної розрізає передачі і точного удару в ліву від Величко «дев'ятку». Безумовно, в даному випадку не можна недооцінити чудовий пас Ткачука, після якого Кожанову залишалося лише «розібратися» з голкіпером, що Денис і зробив. Поза всяким сумнівом, читачі в оцінці даного епізоду віддали належне не тільки завершального удару, а й попереднього «ассист».

І, нарешті, замкнув трійку кращих гол білоруського форварда «Ворскли» Дмитра Осипенка, забитий після флангової подачі у ворота львівських «Карпат». Селін навісив від лівої бровки, а Дмитро вилетів з-за спин захисників галичан і на «бриючому польоті» повз Богатінова головою загнав м'яч в ближню "шістку".

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
453 Крістальдо, 25 "Оболонь" — "Металіст" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
434 Кожанов, 62 "Карпати" — "Ворскла "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
285 Осипенко, 45 +1 " Карпати "-" Ворскла "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
234 Пуканич, 73 "Іллічівець" — "Динамо" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
226 Крістальдо, 14 "Оболонь "-" Металіст "0:1 Дивитися відеофрагмент >>
219 Жуніор, 58 " Зоря "-" Металург "(З) 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
151 Ярошенко, 61 "Іллічівець" — "Динамо" 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
142 Кожанов, 53 "Карпати" — "Ворскла" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
82 Алієв, 19 "Іллічівець" — "Динамо" 0:1 Переглянути відеофрагмент >>
82 Пищур, 31 "Волинь" — "Металург" (Д) 1:2 Дивитися відеофрагмент >>
78 Шевченка, 27 "Іллічівець" — "Динамо" 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
61 Ідахор, 27 "Севастополь" — "Таврія" 0 : 1 Дивитися відеофрагмент >>
57 Тищенко, 90 +1 "Іллічівець" — "Динамо" 3:2 Дивитися відеофрагмент >>
52 Янузі, 88 "Карпати" — "Ворскла" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
49 Аді, 10 "Волинь" — "Металург" (Д) 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
48 Ковпак, 62 "Арсенал" — "Кривбас" 1:0 Дивитися відеофрагмент> >
43 Скепський, 50 "Зоря" — "Металург" (З) 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
39 Танаса, 21 "Волинь" — "Металург" (Д) 0:2 Дивитися відеофрагмент >>
31 Годований, 90 +4 (авт.) "Волинь" — "Металург" (Д) 1:3 Дивитися відеофрагмент >>

Наостанок, звертаємо увагу читачів на опитування «П'ятірка кращих голів другого кола Епіцентр чемпіонату України», розміщений у правій колонці сайту. Дивіться, оцінюйте, голосуйте.. Сергій Назаренко — автор кращого гола 1-го туру

Суббота, Май 12th, 2012

Підбито підсумки опитування «Кращий гол 1-го туру Епіцентр чемпіонату України». В цілому, слід зауважити, матчі минулого уїк-енду не подарували нам явних фаворитів, одноголосно здобули симпатії читачів і відірвалися від переслідувачів з величезним відривом, що, втім, не завадило голу півзахисника «Таврії» Сергія Назаренко з першого ж дня очолити «гонку» і прийти до фінішу першим.
Гол, забитий екс-дніпропетровцем у ворота луганської «Зорі», став результатом флангового проходу і відмінного зрячого накинув Желько Любеновича на кут воротарського майданчика, де набіг Назаренко ефектним ударом з літа поклав м'яч у дальній верхній кут воріт Ігоря Шуховцева. Гол Сергія набрав в опитуванні 355 балів за традиційною вже схемою голосування — 3 бали за перше місце, 2 бали за друге, 1 бал за третє.

На другій сходинці розташувався гол форварда київського «Арсенала» Йонуц Мазілу, забитий у ворота дніпропетровського «Дніпра». Справа була так: після затяжної верхової боротьби в центрі поля дніпропетровець Матеус, нарешті, опустив м'яч «вниз», в боротьбу тут же вступив Симоненко, вибив на Шацьких, Максим скинув Старгородський, а Артем в дотик кинув на хід Мазілу. Йонуц втік від Чеберячко і здорово гримнув в ближню дев'ятку повз рукавичок взмившего в повітря Лаштувки.

І, нарешті, вперше в дворічної історії наших опитувань, до трійки призерів потрапив гол, забитий в свої ворота. Так читачі оцінили помилку голкіпера луцької «Волині» Віталій Неділько, який пропустив під ногою знижку назад від Андрія Грінченка. Що ж, все буває в перший раз …

***
Також, до уваги читачів пропонуються повні результати опитування:

Бали Автор, хвилина Матч, гол Відео
355 Назаренко, 67 "Таврія" — "Зоря" 2:1 Дивитися відеофрагмент >>
262 Мазілу, 39 "Арсенал" — "Дніпро "2:0 Дивитися відеофрагмент >>
236 Грінченка, 17 (авт.) " Кривбас "-" Волинь "1:0 Дивитися відеофрагмент >>
199 дентину, 63 "Шахтар" — "Оболонь" 2:0 Дивитися відеофрагмент >>
180 Хав'єр, 3 "Динамо" — "Металіст" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
151 Антонов, 55 "Арсенал" — "Дніпро" 2:2 Дивитися відеофрагмент >>
126 Шевченка, 17 "Динамо" — "Металіст" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
113 Ярошенко, 7 "Іллічівець" — "Карпати" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
109 Антонов, 89 "Арсенал" — "Дніпро" 3:3 Дивитися відеофрагмент >>
105 Таргамадзе, 50 "Ворскла" — "Олександрія" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
103 Ідахор, 55 "Таврія" — "Зоря" 1:1 Дивитися відеофрагмент >>
99 Мхітарян, 83 "Шахтар" — "Оболонь" 3:0 Дивитися відеофрагмент >>
99 Мазілу, 17 "Арсенал" — "Дніпро" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
96 Шиндер , 72 "Таврія" — "Зоря" 3:1 Дивитися відеофрагмент >>
86 Селезньов, 11 "Шахтар" — "Оболонь" 1:0 Дивитися відеофрагмент >>
85 Адріано, 90 +1 "Шахтар" — "Оболонь" 4:0 Дивитися відеофрагмент >>
85 Піззеллі, 46 "Чорноморець" — "Металург" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>
76 Ротань, 63 (авт.) "Арсенал "-" Дніпро "3:2 Дивитися відеофрагмент >>
19 Матеус, 53 (пен.) " Арсенал "-" Дніпро "2:1 Дивитися відеофрагмент >>
14 Мадо, 41 (пен.) "Таврія" — "Зоря" 0:1 Дивитися відеофрагмент >>